Kiliminė dangaKalnėnų panorama | Grindų studija

80 kvadratinių metrų kotedžas "Kalnėnų Panorama" gyvenvietėje, Vilniuje. Antro aukšto kambariai ir prieškambaris iškloti minkšta, pilkos spalvos kilimine danga

80 kvadratinių metrų kotedžas „Kalnėnų Panorama“ gyvenvietėje, Vilniuje. Antro aukšto kambariai ir prieškambaris iškloti minkšta, pilkos spalvos kilimine danga, viso 37 kvadratiniai metrai. L formos laiptai taip pat dengti ta pačia kilimine danga. Kadangi iš vienos pusės, laiptų pakopos atviros, jų kraštai apsiūti. Atviri laiptų kampai apklijuoti plastikiniu, pilkos spalvos, 1,5 cm pločio kampuku.

Kadangi kambariai nedideli, kiliminės dangos sujungimus darėme tik tarp durų. Grindys naujos, lygios, tad jokių probleminių vietų, papildomai, sutvarkyti nereikėjo. Laiptų pakopas teko glaistyti. Išsipjovę ir susižymėję kiekvieną pakopą atskirai vežėme apsiūti.

Grindjuostės 5 cm aukščio, baltai dažytas medis. Beje, šiame objekte, sienos, taip pat baltos spalvos. Rezultate tiek kiliminė danga, tiek grindjuostės tiek ir pačios sienos harmoningai dera.

Taip pat reikėtu atkreipti dėmesį ir į pirmo aukšto grindis, kurios pilkos spalvos, medžio imitacijos laminuota danga. Šitą paminime tik dėl spalvų derinio, kaip pavyzdį galimam variantui. Laminuotą dangą dėjome ne mes.

Danga:
"Vivaldi Heather-174 AB"
Spalva:
Pilka
Pardavėjas:
Dubingiai
Užsakovas:
Privatus asmuo
Objektas:
Kotedžas
Metai:
2019 m.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi *

Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia