Kiliminė dangaPadvarės g. Vilnius | Grindų studija

Dar vienas kotedžas mūsų atliktų darbų galerijoje. Šį kartą turėjome malonumą padirbėti Gulbinuose, būsto antras aukštas ir laiptai dengti kilimine danga.

Dar vienas kotedžas mūsų atliktų darbų galerijoje. Šį kartą turėjome malonumą padirbėti Gulbinuose, būsto antras aukštas ir laiptai dengti kilimine danga.

Namo sienos nudažytos šviesiai pilka spalva, keletas sienų dengtos natūralios ąžuolo faneruotės plokštėmis, o taip pat, kelios sienos tapetuotos pilkos spalvos tapetais. Klojome „Goldengate“ kiliminę dangą, kurioje vyrauja ruda, gelsva, smėlio ir pilka spalvos, todėl bendrame rezultate gavosi ganėtinai suderintos spalvos.

Šios dangos vienas iš privalumų yra tas, jog krintant šviesai ji turi šviesiai pilką atspalvį, tas patalpai suteikia gaivumo pojūti ir šiek tiek pašviesina visą aplinką.

Laiptai U formos, juos taip pat padengėme ta pačia danga. Tiek kambariuose, tiek aplink laiptų pakopas bus klijuojami sienų spalva dažytos, MDF grindjuostės.

Danga:
"GoldenGate-GG002-27152"
Spalva:
Marga (Dominuojančios spalvos: ruda, smėlio/rusvai gelsva/šv.ruda, rusva
Pardavėjas:
Dubingiai
Užsakovas:
Privatus asmuo
Objektas:
Kotedžas
Metai:
2020 m.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi *

Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia