Forumas yra skirtas klientų klausimams apie mūsų el. parduotuvėje parduodamus gaminius bei teikiamas paslaugas. Užduokite Jums rūpimus klausimus ir mes kaip galėdami greičiau į juos atsakysime. Jums rūpimą informaciją taip pat galite gauti telefonu +370 620 54409 arba elektroniniu paštu adresu info@grindustudija.lt

 
Notifications
Clear all

GrinduStudija.lt Forumas

Dekoratyvinės sienų plokštės
Įrašai
Temos

SPC sienų panelės

Pasirinkę SPC sienų paneles, galime lengvai ir greitai atnaujinti bet kurią patalpą, o patrauklus dizainas leidžia kiekvienam interjerui įgyti naują ir unikalų charakterį. Dėka paprasto montavimo, šios panelės yra greito patalpos pasikeitimo garantija, taupant laiką ir Jūsų pinigus.

0
0

Dekoratyvinės plokštės "Kerradeco"

Sienų plokštės „Kerradeco” yra gaminamos 135 cm ilgio ir 29,5 cm pločio, pakuotėse po 8 vnt (3.186 m²), jos montuojamos vertikaliai, tačiau kai kurie modeliai būna ir 270 cm ilgio ir 29,5 cm pločio, pakuotėse po 4 vnt (3.186 m²) ir yra skirti montuoti vertikaliai.

1
1
 

Plastikinės dailylentės "Motivo"

„Motivo” yra serijos „Pasidaryk pats” gaminys, todėl jas montuoti galite kiekvienas, taip sutaupydami pinigų brangiai kainuojantiems specialistams. Dailylenčių surinkimas toks paprastas, kad neretai darbas su jomis gali peraugti į linksmybes su šeima ar draugais.

1
1
 

Grindjuostės
Įrašai
Temos

Aliuminės grindjuostės LP

Paprastai aliuminės grindjuostės montuojamos ten, kur suklijuotos grindų plytelės, jos visiškai atsparios drėgmei, valymui, yra nedegios ir savo sudėtyje neturi toksinių medžiagų. Prie sienos grindjuostės tvirtinamos klijų pagalba.

0
0

PVC grindjuostės kiliminei dangai

PVC grindjuostės kiliminei dangai paprastai naudojamos patalpose kur paklota kiliminė danga. Pasitaiko atvejų, kuomet į šias grindjuostes klijuojama ir linoliaumo juostelė.

0
0

Klijuojamos grindjuostės

Klijuojama PVC grindjuostė yra unikali savo atliekama funkcija. Ją ne tik labai paprasta sumontuoti (viena jos pusė limpanti) tačiau ji, kaip jokios kitos grindjuostės, gali atkartoti paviršiaus reljefą

1
1
 

MDF grindjuostės

MDF grindjuostės vis dar yra vienos populiariausių grindjuosčių mūsų šalyje. El. parduotuvėje šiuo metu prekiaujame baltomis ir laminuotomis, įvairaus spalvinio dekoro grindjuostėmis

0
0

Plastikinės grindjuostės "Hi-Line Prtestige"

Plastikinės grindjuostės „Hi-Line Prestige” tai 75 mm aukščio PVC profilis, vienoda, lygi struktūra savo kolekcijoje turinti daugybą spalvinių variacijų.

0
0

Plastikinės grindjuostės "Prestige"

"Prestige" plastikinių grindjuosčių kolekcija pažįstama bene kiekvienam kas bent kartą, savo gyvenime yra susidūręs su grindjuosčių pasirinkimo klausimu. Jos vis dar išlieka gan populiarus pasirinkimas, kuomet reikalingas ekonomiškas sprendimas.

1
1
 

Poliuretano grindjuostės LPC

LPC poliuretaninių grindjuosčių kolekciją sudaro 3 tipų grindjuostės - dažomos, tik baltu gruntu dengtos grindjuostės, taip pat jau pilnai nudažytos baltai ir dekoruotos grindjuostės.

1
1
 

Plintusai "Masterline"

"Masterline" plintusai aplamai yra gana naujas produktas. Plintusų gamyboje naudojamas dviejų medžiagų derinys, todėl jie yra atsparūs drėgmei ir mechaniniams pažeidimams, be kita ko, juos galima naudoti patalpose, kuriose daug drėgmės, kaip pavyzdžiui vonia, priešpirtis ir pan.

0
0
Profiliai
Įrašai
Temos

Profiliai kiliminei dangai

Klojant kiliminę dangą gali būti naudojami įvairūs, kiliminei dangai skirti profiliai. Tai perėjimai, briaunos, kampai, o taip pat profiliai laiptams, kurių pagalba prispaudžiamas kilimas.

0
0

Profiliai plytelėms

Klojant plytelės ant sienų ar ant grindų, be profilių pagalbos ne visuomet įmanoma išsiversti, o taip pat dekoratyvinių profilių skirtų plytelėms pagalba, formuojamas klijuojamų plytelių dizainas.

0
0

Profiliai vinilinei (LVT) dangai

Profilių vinilinei dangai pagalba formuojami vinilinių grindų pabaigimai, perėjimai, temperatūrinės siūlės, kurios reikalingos klojant dideles patalpas, o taip pat be jų sunkų išsiversti LVT danga dengiant laiptus.

0
0
Paslaugos
Įrašai
Temos

Laiptų dengimas kilimine danga

laiptų dengimas kilimine danga, galima sakyti yra antra pagal dažnumą, mūsų teikiama paslauga po kiliminės dangos klojimo ant grindų. Esame sukaupė didelę patirti, tad gal;ime atsakyti į visus kylančius klausimus.

1
1

Kiliminės dangos klojimas

Dažniausiai iki šiol mūsų teikiama paslauga yra kiliminės dangos klojimas. Esame turėję reikalų su praktiškai visų tipų kiliminėmis dangomis nuo pigiausių, kurių net dangomis negalima laikyti iki išskirtinių, prabangių dangų.

0
0

Laminuotos grindų dangos montavimas

Visų rūšių laminuotos grindų dangos montavimo darbai ir klausimai su kuriais susiduria mūsų esantys ir būsimi klientai.

0
0

Vinilinės (LVT) grindų dangos montavimas

Vinilinės grindų dangos montavimas ir paruošiamieji darbai. Tema skirta klausimas ir atsakymams besirenkantiems šia danga iškloti savo patalpų grindis.

0
0
Dalintis: