Apie mus - Grindų studija

Kas mes, iš kur mes, ką mes darome ir kuo Jums galime padėti, kaip mus surasti ir kita, tikimės, naudinga informacija apie mus ir mūsų veiklą.

PRADŽIATaip gimė idėja

Pradžioje tai buvo labiau kaip hobis, leidžiantis susikurti papildomas pajamas, šalia pagrindinio darbo. Pamenu buvo šaltas gruodžio mėnesis, mes tuomet klodami kiliminę dangą naujų apartamentų kvartale, šalia Vilniaus, pro langus stebėjome sušalusius, lauke dirbančius, statybininkus. Kurie kas kiek laiko užsukdavo pas mus pasišildyti ir pasigrožėti mūsų jau atliktu darbu. Tuomet atsirado suvokimas, kad darbas kurį atliekame, o tiksliau – jo prasmė – yra ta, kad mes kuriame jaukumą, estetiką, grožį… Tuomet ir pamaniau, kad visai būtų smagu, jog grindų dangų klojimas taptų pagrindine mano veikla.

Idėja
Komfortas

ĮŠŠŪKISIšeiti iš komforto zonos

Idėja grindų dangų klojimą paversti pagrindine savo veikla, ne vienerius metus po to ir liko tik idėja. Žinoma, grindų dangas aš klojau ir toliau, bet, vardan svajonės, bijojau atsisakyti pastovių pajamų. Pečius slėgė įsipareigojimai bankams, taip pat ir tuometiniai darbdaviai į mane dėjo daug vilčių, bei suteikė gan šviesių ateities perspektyvų. Turėjau susikūręs saugų ir pakankamai komfortabilu gyvenimą. To atsisakius, manęs laukė nežinomybė. Bijojau, kad neuždirbsiu pakankamai, jog galėčiau vykdyti įsipareigojimus, o dar išlaidos pragyvenimui ir kitiems dalykams tikrai buvo tas barjeras, kurio peršokti nedrįsau. Kol vieną dieną, prislėgtas to, kad nesu ten, kur norėčiau būti, ėmiau įtikinėti save – imti ir padaryti tai. Tad tiesiog spjoviau į viską ir apsisprendžiau pradėti daryti tik tai, ką mėgstu.

SVAJONĖIr dirbti sau

Pradžioje sukūriau prekės ženklą „SukamKalam.lt“ ir ėmiau ieškoti užsakymų ne tik grindų dangos paklojimui, bet ir kitiems apdailos darbams. Sekėsi kartais geriau, kartais sunkiau, o būdavo, kad užsakymų apskritai neturėdavau. Bet tai būdavo tik šaltuoju metų laiku. Aš dirbau sąžiningai, stengiausi darbus atlikti kokybiškai, bei palikti gerą įspūdį savo klientams. Taip po truputį augo jų pasitikėjimas manimi. Laikui bėgant ėmė rastis pastovių klientų, t.y. įmonių, kurios periodiškai man duodavo užsakymų. Tačiau visą laiką išlaikiau prioritetą užsakymams su grindų danga. Susikūriau reklamos strategiją, kuri man pasiteisino ir taip palaipsniui, mano svajonė tapo realybe. Šiai dienai dirbu tik su grindų dangų paklojimu ir turiu išsikėlęs tikslus sekančiam etapui. Apie jį kol kas patylėsiu, sako, kad sėkmė mėgsta tylą. Žinau tik tai, kad einu į priekį ir aprašyme „Apie mus“ tai tikrai dar nėra paskutinė eilutė.

MUMIS PASITIKIMūsų klientai

Žinoma, mūsų klientai yra ne tik įmonės, bet taip pat ir privatūs asmenys, tačiau dalintis jų duomenimis mes neturime teisės.
Oberhaus logotipas
Goodlife logotipas
Prior musica logotipas
Kotesa logotipas
Proton engineering logotipas
Domus Lumina logotipas

KĄ DAR MES DAROME?Paslaugos, kurias galime pasiūlyti Jums

Kadangi patalpų įrengimo srityje dirbame jau daug metų, galime pasiūlyti ne tik grindų dangų įrengimo, bet ir kitas paslaugas, kurias teikiame patys arba kartu su partneriais.

Adresas

Ragainės g. 7, Vilnius

Paskambinkite

+370 620 54409

Parašykite

info@grindustudija.lt
Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia