Pradžioje tai buvo labiau kaip hobis, leidžiantis susikurti papildomas pajamas, šalia pagrindinio darbo. Pamenu buvo šaltas gruodžio mėnesis, mes tuomet klodami kiliminę dangą naujų apartamentų kvartale, šalia Vilniaus, pro langus stebėjome sušalusius, lauke dirbančius, statybininkus. Kurie kas kiek laiko užsukdavo pas mus pasišildyti ir pasigrožėti mūsų jau atliktu darbu. Tuomet atsirado suvokimas, kad darbas kurį atliekame, o tiksliau – jo prasmė – yra ta, kad mes kuriame jaukumą, estetiką, grožį… Tuomet ir pamaniau, kad visai būtų smagu, jog grindų dangų klojimas taptų pagrindine mano veikla.

Idėja grindų dangų klojimą paversti pagrindine savo veikla, ne vienerius metus po to ir liko tik idėja. Žinoma, grindų dangas aš klojau ir toliau, bet, vardan svajonės, bijojau atsisakyti pastovių pajamų. Pečius slėgė įsipareigojimai bankams, taip pat ir tuometiniai darbdaviai į mane dėjo daug vilčių, bei suteikė gan šviesią ateities perspektyvą. Turėjau susikūręs saugų ir pakankamai komfortabilu gyvenimą. To atsisakius, manęs laukė nežinomybė. Bijojau, kad neuždirbsiu pakankamai, jog galėčiau vykdyti įsipareigojimus, o dar išlaidos pragyvenimui ir kitiems dalykams tikrai buvo tas barjeras, kurio peršokti nedrįsau. Kol vieną dieną, prislėgtas to, kad nesu ten, kur norėčiau būti, ėmiau įtikinėti save – imti ir padaryti tai. Tad tiesiog spjoviau į viską ir apsisprendžiau pradėti daryti tik tai, ką mėgstu.

Sukūriau prekės ženklą „SukamKalam.lt” ir ėmiau ieškoti užsakymų ne tik grindų dangos klojimui, bet ir kitiems apdailos darbams. Sekėsi kartais geriau, kartais sunkiau, o būdavo, kad užsakymų apskritai neturėdavau. Bet tai būdavo tik šaltuoju metų laiku. Aš dirbau sąžiningai, stengiausi darbus atlikti kokybiškai, bei palikti gerą įspūdį savo klientams. Taip po truputį augo jų pasitikėjimas manimi. Laikui bėgant ėmė rastis pastovių klientų, t.y. įmonių, kurios periodiškai man duodavo užsakymų. Tačiau visą laiką išlaikiau prioritetą užsakymams su grindų danga. Susikūriau reklamos strategiją, kuri man pasiteisino ir taip palaipsniui, mano svajonė tapo realybe. Šiai dienai dirbu tik su grindų dangų klojimu ir turiu išsikėlęs tikslus sekančiam etapui.

Nauju etapu galėčiau pavadinti 2020 metų gale įkurtą elektroninę parduotuvę, kurioje prekiauju įvairiais grindų užbaigimo profiliais, tiesa, iki to bandžiau prekybą ir grindų dangomis, tačiau tokiai prekybai yra būtina fizinė parduotuvė, kol kas to sau leisti negaliu. Ėmus prekiauti įvairiomis grindjuostėmis ir kitais profiliais, savo klientams sutaupau šiek tiek laiko, jiems nereikia papildomai sukti galvos dėl grindjuosčių, slenksčių ir kitų smulkmenų, kurios atimą dalį laiko jų ieškant parduotuvėse.

Toks mano kelias iki šiandienos. Ateityje laukia nauji tikslai, tačiau apie juos kol kas patylėsiu, sako, kad sėkmė mėgsta tylą. Žinau tik tai, kad einu į priekį ir aprašyme „Apie mus” tai tikrai dar nėra paskutinė eilutė.