Susipažinkime

Apie mus

PIRMĄ ŽINGSNĮ PADĖJOME 2007 M.
Nuo to laiko paklotą grindų dangą skaičiuojame dešimtimis tūkstančiais kvadratinių metrų.
Pirmieji uždengti laiptai
NE, TAI NĖRA PIRMOJO OBJIEKTO NUOTRAUKA
Tačiau tai yra pati seniausia išlikusi objekto nuotrauka

Jei atmintis manęs neapgauna, tuomet, kai pradėjome, išmaniųjų telefonų dar aplamai nebuvo. Tiesa, jau buvo atsiradę kai kurie telefonai su fotokameromis, tačiau tikrai dar ne kiekvienas tokius turėjome. Kaip bebūtų, ši nuotrauka yra pati seniausia objekto nuotrauka, kurią pavyko išsaugoti. Tai buvo 3 aukštų loftas, buvusioje Kuro aparatūros gamykloje Vilniuje. Jame, viename iš aukštų, paklojome kiliminę dangą, taip pat kilimine danga uždengėme šiuos laiptus.

LAIPTŲ DENGIMAS
RIMČIAU PRADĖJOME 2017 M.
Nuo 2017 m. tai tapo pagrindine veikla, kurią sėkmingai vykdome iki šiol

Kuomet pirmą kartą kiliminę dangą paklojome biuro patalpose, tai buvo 2007 m., tuomet į tai žiūrėjome kaip į papildomas pajamas prie pagrindinio darbo. Savaitgaliais, atostogų metu, o kartais netgi vakarais, po darbo vis padarydavome vieną kitą objektą, kuriame tai kiliminę, tai laminuota grindų dangą paklodavome, tai grindjuostes sumontuodavome. Taip pamažu įgavome patirties ir tuo pačiu rekomendacijų iš savo klientų.

Tikrai nebuvo viskas paprasta ir rožėmis klota, prireikė dešimties metų iki kol tapome garantuoti, jog atėjo laikas abejomis kojomis žengti į šią sritį. Taip ir padarėme ir nuo 2017 m. dirbame vien tik su grindų dangomis.

  • Kiliminės dangos klojimas

    Ruloninės arba kiliminės dangos kvadratėliais klojimas gyvenamosios patalpose, biuruose, viešbučiuose ir visuomeninės paskirties objektuose.

  • Laiptų dengimas kilimine danga

    Vis labiau populiarėjanti paslauga Lietuvoje - laiptų dengimas kilimine danga. Dengiame betoninius, rečiau metalinius ar medinius laiptus.

  • Kietųjų grindų dangų montavimas

    Taip pat atliekame ir kietųjų grindų dangų paklojimo darbus, tokių kaip vinilinė (LVT) arba laminuota grindų danga. Montuojame grindjuostes.

2020 M. ATIDARĖME ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĘ
Atsirado galimybė klientams pasiūlyti ne tik paslaugas, bet tuo pačiu parūpinti ir medžiagas

Elektroninėje parduotuvėje „GrinduStudija.lt” pradėjome prekiauti įvairių tipų grindjuostėmis, kurias be kita ko, galėjome ir sumontuoti. Vėliau asortimentą išplėtėme ir sienų apdailos elementais, grindų dangomis.

Parduotuvės asortimentą plečiame iki šiol ir kas kartą pasiūlome naujų, produktų, skirtų kuriantiems ar įrenginėjantiems gyvenamąsias ir kitos paskirties erdves.

Į PARDUOTUVĘ
JEREMY DUPONT
CREATIVE DIRECTOR
BRYAN JONHSON
CREATIVE STUDIO HEAD
SARA GARDNER
CREATIVE DIRECTOR
Vilo logo
VOX logo
Cezar logo
TopStep Flex
HDM Aqua Step logo
SCROLL UP