Laminuota dangaŽebronių g. Vilniaus raj. | Grindų studija - Laminuotos dangos klojimas

Jau gyvenamame, privačiame, name atlikome grindų dangos keitimo darbus. Seną laminuotą dangą nuėmėme ir išliejome išlyginamąjį sluoksnį, taip grindis pakėlėme + 7 mm.

Jau gyvenamame, privačiame, name atlikome grindų dangos keitimo darbus. Seną laminuotą dangą nuėmėme ir išliejome išlyginamąjį sluoksnį, taip grindis pakėlėme + 7 mm. Šių darbų esmė buvo ta, kad sudėjus laminuotą grindų dangą, būtų galima suvesti į vieną lygi su jau išklijuotomis plytelėmis virtuvės zonoje.

Toliau paklojome paklota ir sumontavome laminuotą dangą, kuri kaip vėliau paaiškėjo, atvažiavo ne visai tokią, kokią išsirinkę buvo užsakovai. Atvirai pasakius nesistebime, danga pirkta „Senukai“ parduotuvėje, jiems su dangomis kažkaip vis neišeina taip kaip reikėtu. Tad teko jau paklotą dangą nuardyti, o užsakovai išsirinko kitą, kurią po kurio laiko paklojome iš naujo.

Viso 75,5 m². Vėliau, kai susimontuos baldai ir bus perdažytos sienos, atvažiuosime sumontuoti grindjuosčių.

Danga:
Mammut Plius
Spalva:
Berg Eiche Natur
Gamintojas:
KronoTex
Pardavėjas:
Senukai
Užsakovas:
Privatus asmuo
Objektas:
Gyvenamasis namas
Metai:
2020 m.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi *

Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia