„Hi-Line Prestige” grindjuosčių montavimas

Grindjuosčių montavimas

Plastikinių grindjuosčių kolekcijos „Hi-Line Prestige” grindjuostės profilis yra vienas elegantiškiausių plastikinių grindjuosčių, šiuo metu esančių rinkoje. 75 mm aukščio profilis susideda iš dviejų dalių – tvirtinimo dalis, kuri tvirtinama prie sienos ir apdailinė, fasadinė dalis. Taip pat, kaip ir daugelio plastikinių grindjuosčių, šių grindjuosčių montavimas atliekamas naudojant papildomus komponentus (vidinius bei išorinius kampus, sujungimus ir uždengimus).

Grindjuosčių montavimas

Gamintojas rekomenduoja bent 4 galimus, šių grindjuosčių tvirtinimo prie sienos būdus, tačiau mūsų nuomone ne visi jie yra geri ir tikrai ne visus rekomenduojame naudoti. Pabandysime juos visus apžvelgti.

1 būdas profilį tvirtinant prie sienos kabėmis. Pats lengviausias, greičiausias, tačiau ne pats patikimiausias būdas. Kabėmis tvirtinti rekomenduojame patalpose, kurių sienos gipskartoninės arba MDF plokščių, kitu atveju kabės tvirtai nesilaikys ir laikui bėgant užkliudžius tokiu būdų pritvirtintą grindjuostę ji paprasčiausiai atšoks.

2 būdas tvirtinimas naudojant dvipusę lipnią juostą. Atvirai sakant tokio būdo net nesame bandę, tačiau akivaizdu, kad tvirtinant tokių būdų grindjuostė prie sienos gal ir laikysis, tačiau atkartoti sienos ar grindų nelygumus bus neįmanoma. Tokį tvirtinimo būdą būtų galima kombinuoti tvirtinimą sustiprinant kabėmis. Be to, norime atkreipti dėmesį į tai, kad net jei ir nuspręstumėte tvirtinti grindjuostes ant dvipusės lipnios juostas, naudokite patikimą juostą.

3 būdas yra tvirtinimas profilį klijuoti prie sienos klijais. Vėlgi, bus sudėtinga atkartoti sienų ir grindų nelygumus, kadangi klijai iki sustingstant, nėra tokie stiprūs, kad tvirtai pritrauktu grindjuostę prie sienos. Kitą vertus jei patalpose tiek grindys, tiek sienos yra idealiai lygios, šis būdas galėtu pasiteisinti. Dar vienas trūkumas yra tas, jog priklijavus tvirtinimo profilį, reikia palaukti kol klijai pilnai sukietės, tik po to ant jo uždėti fasadinę dalį, o tai pareikalauja gerokai daugiau laiko.

4 būdas pats patikimiausias ir laiko patikrintas yra tvirtinimas prie sienos savisriegiais. Savisriegiais pritvirtintos grindjuostės puikiausiai atkartos visus nelygumus ir tvirtai laikysis. Svarbiausias dalykas į kurį vertėtu atkreipti dėmesį tvirtinant grindjuostes, yra parinkti teisingus savisriegius atsižvelgiant į sienos konstrukciją.

Kita reikalinga informacija pateikta žemiau esančiame video.

Parašykite komentarą

SCROLL UP