Galvojate apie grindjuostes? Siūlome greitą sprendimą

grindjuostes klijuojamos

Galvojate apie grindjuostes? Siūlome greitą sprendimą

Galvojate apie grindjuostes? Galbūt turime pasiūlymą.

Kadangi važinėjame po objektus ir aplankome jų pakankamai daug, matome, kad neretai susiklosto tokia situacija, kuomet įsirengiant namus, paklojama grindų danga, sumontuojamos durys, sustatomi baldai ir namuose prasideda gyvenimas. Tačiau grindjuostės taip ir lieka nesumontuotos. Šį pilno grindų užbaigimo klausimą atidedant „netolimai ateičiai“, kuris su kiekviena diena vis nustumiamas į priekį.

Tuo tarpu, tarpelyje tarp grindų dangos ir sienos, kaupiasi nešvarumai, bakterijos, o ką jau kalbėti apie bendrą namų vaizdą. Taip jau yra, kad grindims kažkodėl skiriame mažiausiai dėmesio. Nors net jei ir brangiausiomis medžiagomis ir technologijomis apipavidalinsime sienas, lubas, bet nieko nedarysime su grindimis, patalpos jokiu būdų nebus užbaigtos. Tuo tarpu jei paliksime nedažytas sienas ir lubas, bet sudėsime grindų dangą ir grindjuostes, išeis galbūt ne kiekvienam suprantamas, tačiau modernus, šių laikų interjero stilius.

Sumontuokite patys

Be tradicinių plastikinių, MDF ar dažomų poliuretaninių grindjuosčių, kurios daugeliui yra pažystamos, rinkoje taip pat galima rasti taip vadinamas klijuojamas, lanksčiąsias grindjuostes. Šios pagamintos iš minkšto PVC. Jos ypatingos tuo, kad grindjuosčių vidinėje pusėje įdiegta lipni juosta. Lipnios juostos pagalba grindjuostės paprastai ir greitai pritvirtinamos prie sienos. Šiam darbui nereikia patirties, nereikia daug laiko. Svarbiausia, klijuojant jas tą padaryti galima per kelias valandas ir pačiam ar pačiai, be šiukšlių, dulkių ir triukšmo. Tiesiog skirkite savaitgalio pusdienį ir ramybės neduodantis reikalas su grindjuostėmis bus išspręstas greitai ir paprastai.

Neklaidinant, vertėtu paminėti, kad šios klijuojamos grindjuostės, mūsų asortimente, yra dviejų tipų. Tai jau su integruota dvipuse lipnia juosta, įdiegta vidinėje grindjuostės pusėje ir be jos. Pastarosios klijuojamos dviem būdais, t.y. įsigyjant dvipusę lipnią juostą ir ją priklijuojant patiems. Nesirinkite pigios lipnios juostos, nes šioje vietoje nesutaupysite. Rekomenduojame Romus gamintojo dvipusę lipnią juostą. Kitas būdas klijuojant kontaktiniais klijais, kuomet klijai tepami ir ant grindjuostės ir ant paviršiaus prie kurio ji tvirtinama. Pastarasis būdas labiau naudojamas pramoniniuose objektuose, kur dėl paviršiaus savybių, būtinas patikimas grindjuostės tvirtinimas.  

Parašykite komentarą

SCROLL UP