Kaip greitai atnaujinti vonios kambarį?

Kaip greitai atnaujinti vonios kambarį

Kaip greitai atnaujinti vonios kambarį?

Vonios kambario sienų dangos keitimas siejamas su daug laiko ir pinigų reikalaujančia renovacija. Daugeliui mūsų mintis atnaujionti vonios kambarį tampa atgrasi, kuomet imame įsivaizduoti į kokią netvarką ir triukšmą teks pasinerti, kuomet bus šalinamos sienų plytelės, montuojamos lubos. Jei rimtai galvojate apie vonios kambario atnaujinimą, perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kaip tai galite padaryti patys ir svarbiausia – greitai.

Vonios kambario remontas per vieną dieną? Tai įmanoma!

Jei norite greitai atnaujinti vonios kambario išvaizdą, naudokite plastikines dailylentes „Motivo”. Dekoratyvinė siena yra puikus būdas greitai ir ekonomiškai atnaujinti tokių patalpų kaip vonios, wc, virtuvės ar prieškambario sienas. Vietoje daug laiko ir pastangų reikalaujančio, netvarkingo plytelių šalinimo nuo sienų, galite tiesiog klijuoti plokštes ant jų ir mėgautis nauja vonios kambario išvaizda.

Koks tavo mėgstamiausias stilius?

Pagalvokite apie efektą kurį norėtumėte pasiekti. Ar jums labiau prie širdies madingas marmurinis vonios kambarys, modernūs sprendimai, o gal pietų europos stilius? Tiesa sakant, pastaruoju metu „ant bangos” yra būtent pietų šalių įkvėpti sprendimai su daugybe raštų, spalvų ir jų derinimo tarpusavyje. Tačiau turėkite omenyje, kad per didelis raštų ir spalvų kiekis mažame vonios kambaryje gali atnešti ir nepageidaujamą efektą – užuot gaivumo ir erdvės įspūdžio, jausitės trikdomi, o erdvė atrodys mažesnė. Tad „neperspauskite”. Todėl vieną sieną darykite ryškia, o kitas labiau slopinančių spalvų.

Elegantiškesniems vonios kambariams puikiai tiks marmuro įkvėpti dekorai. „Motivo” dekoratyvinė siena yra nepralaidi vandeniui, todėl tinka stipriai drėgmės veikiamose vietose, todėl neribokite savęs derindami įvairias spalvų ir dekorų variacijas. Taip pat atminkite, kad atnaujinant vonios kambario išvaizdą, nebūtina pirkti naujų baldų. Kartais užtenka jau esamus perdažyti tinkamesnėmis spalvomis. Tokiu atveju rekomenduojame antracitą, kuris išryškina unikalų marmuro puošybos ant sienos charakterį. Kad efektas būtų dar stipresnis, rinkitės tamsius rankšluosčius ir naudokite identiškus stiklinius buteliukus skystam muilui ir kitiems vonios rekmenims.

Vonios kambario atnaujinimas

Prisiminkite detales

Net ir minimalus atnaujinimas yra gera proga padaryti interjero spalvas nuoseklesnes. Tiesiog pakeiskite veidrodį, spintelių rankenas ar rankšluosčių spalvą – pasirinkimas yra Jūsų – vadovaukitės savo mėgstamu stiliumi ir naudokite patinkančias spalvas. Įsitikinkite patys, kad net ir enkiausia smulkmena išryškina metamorfozės efektą. Pradėkite nuo pakuočių, skirtų higienai, paslėpkite jas uždarose spintelėse – prašmatni gaminio pakuotė ir etiketės įneša estetinio chaoso. Matymo lauke palikite tik dažnai naudojamas higienos priemones, tačiau pasirūpinkite gražia jų išvaizda. Skysčius galite supilti į specialius, prie interjero priderintus buteliukus. Dėl šių nedidelių pakeitimų Jūsų vonios kambarys visada atrodys tvarkingas ir švarus. Bendras efektas bus įspūdingas!

Parašykite komentarą

SCROLL UP