Apie IVC

IVC grupė

Mes manome, kad renkantis grindų dangą ar bet kurį kitą produktą, vien tiktai kaina jau nebėra pagrindinis rodiklis, leidžiantis apsispręsti pasirenkant vieną ar kitą gaminį. Gyvename laikais, kuomet ne mažiau yra svarbu ir pats produkto gamintojas, jo požiūris, siekiai ir vertybės. Ypatingai svarbus jo požiūris į aplinkosaugą. Todėl susipažįstame patys ir dalinamės informacija su Jumis, tų gamintojų, su kurių produkcija dirbame patys ir ją platiname.

Kompanija „IVC” gamina unikalias grindis skirtas biurams, mažmeninės prekybos taškams, sveikatingumo ir laisvalaikio įstaigoms, švietimo ir sveikatos priežiūros objektams. Įmonė įkurta 1997 metais kaip „IVC Group” ir yra pirmaujanti Europoje kiliminių plytelių, prabangių vinilo plytelių ir vinilo lakštų gamyboje.Kompanijoje dirba 1600 darbuotojų, ji turi 10 gamybos padalinių Belgijoje, Liuksemburge, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje ir kitur. „IVC Group” per metus pagamina daugiau kaip 180 milijonų grindų dangos. Nuo 2015 metų „IVC Group” priklauso „Mohawk Industries Inc„, kuri yra pasaulio rinkos lyderė grindų dangų gamybos srityje, turinti šios amatininkystės paveldą, trunkanti daugiau kaip 130 metų.

Kompanijos įsipareigojimai savo klientams paremti 5 pagrindiniais principais:

  1. Mes kontroliuojame visą gamybos procesą nuo pradžios iki pabaigos, nuo idėjos iki jos įgyvendinimo. Jūsų paslaugoms – profesionali, skirtingų sričių specialistų komanda. Projektavimas, gamyba, pristatymas… Viskas ko reikia Jums po vienu stogu – ar gali būti patogiau.
  2. Mes stengiamės sukurti ne tik įprastą, bet ir geriausią sprendimą Jūsų projektui. Visuomet atsižvelgiame į medžiagas, kurias naudojame, našumą, dizainą, akustiką, patogumą, montavimą bei perdirbimą, tad mūsų gaminiai yra gaminami pagal pažangiausias technologijas.
  3. Mes siūlome universalius produktų sprendimus visiems jūsų projektams. Nesvarbu, ar norite suprojektuoti įkvepiančias biurų patalpas, bohemiškus viešbučių kambarius, dienos priežiūros centrą, praktinio mokymo įstaigas ar bet kurią kitą jūsų erdvę; turime sprendimą, kuris atitiktų jūsų poreikius.
  4. Mūsų patirtis yra pasiteisinusi daugelyje sektorių. Žinome specifinius restoranų, sveikatos priežiūros įstaigų, parduotuvių, biurų, mokyklų ir daugiabučių gyvenamųjų namų poreikius ir užtikriname, kad mūsų unikalūs pranašumai patenkins specifinius kiekvienos aplinkos poreikius.
  5. Viską, ką mes darome, darome atsižvelgdami į planetos interesus. Mes skiriame laiko apmąstymams mūsų strategijos ir gamybos operacijų poveikiui įvertinti. Mūsų ekologiškos gamybos vietos, perdirbimo pastangos, vėjo malūnai ir saulės baterijos yra tik keletas būdų, kuriais grindžiame kelią geresniam ir švaresniam rytojui.
Parašykite komentarą

SCROLL UP